"Jesteś tutaj teraz" - poradnik dla wszystkich , którzy chcą podążać drogą rozwoju osobistego

"Jesteś tutaj teraz" - poradnik dla wszystkich , którzy chcą podążać drogą rozwoju osobistego

"Jesteś tutaj teraz" - poradnik dla wszystkich , którzy chcą podążać drogą rozwoju osobistego

Udostępnij

Już za tydzień (7.02) do księgarń trafi książka, która pomoże Wam znaleźć własną drogę w życiu. Jesteś tutaj * teraz  Adama Kurtza może być twoim przewodnikiem, czymś na kształt przypomnienia albo podpowiedzią, która przychodzi w samą porę. Możesz czytać ją w dowolnej kolejności (choć z biegiem stron staje się coraz bardziej osobista). Może znajdziesz jakieś zdanie, które zapamiętasz na zawsze… Przekartkuj strony z rysunkami, pomyśl, ile musiałeś się nagimnastykować, żeby stać się tym, kim jesteś. Oddychaj. Wdech, wydech. Wyrwij z książki stronę, którą uwielbiasz. Za sobą masz przeszłość, a przed sobą przyszłość. Jesteś tutaj. *

Twoje dotychczasowe doświadczenia ukształtowały cię takim, jaki jesteś w tej chwili, pozwoliły ci stać się osobą, którą musisz być, by zdołać zmierzyć się z nadchodzącymi wyzwaniami w sobie właściwy sposób. Możliwe, że nie czujesz się jeszcze gotów. Możliwe, że wszystko schrzanisz. Albo też spiszesz się na medal, a po pięciu latach uzmysłowisz sobie, że była jeszcze inna możliwość, którą totalnie przegapiłeś. Niepodejmowanie działań, bierność, to też działanie. Tak czy owak, brniesz do przodu. Wszystkie drogi dokądś prowadzą. Liczymy na długą i piękną przejażdżkę, a nieodmiennie kończy się ślepym zaułkiem. Może to o to chodzi? Już niedługo będzie wspaniale; po prostu się nie poddawaj i nie przejmuj tak bardzo. CO DALEJ?

Poradnik dla wszystkich, którzy chcą podążać drogą osobistego rozwoju. Książka obfituje w pełne życzliwości rady, subtelnie sformułowane prawdy i odniesienia do przeżyć i przemyśleń autora, którego droga nie zawsze była prosta i łatwa.

W niebanalny i przekonujący sposób Kurtz przypomina, że nawet niewielkie zmiany pomagają nam rozwijać się wraz z kolejnymi odsłonami życia, niezależnie od tego, czy ruszyliśmy już w pogoń za marzeniami czy też nadal zbieramy siły, by wstać z łóżka. Przesłanie tej książki jest proste, ale bardzo krzepiące: Jesteś tu, teraz, ale nie jesteś sam.

Opinie o książce:

Adam z wrodzoną sobie dobrocią nieodmiennie raczy nas swoim dowcipem i realistycznym spojrzeniem. - Chani Nicholas

 Ta książka uświadamia nam, że jesteśmy pełni wad, ale nie musimy za to przepraszać, bo na tym polega nasze człowiecze piękno”. - Alexandra Elle

 Adam posiada wyjątkowy dar sprawiania, że w trakcie czytania jego książek kiwasz twierdząco głową (O tak, tak! Znam to!) i jednocześnie się zastanawiasz: «czy on właśnie zmienił całe moje życie?»” - Mari Andrew

Słowa wypowiadane przez Adama są pełne dowcipu, ciepła, zachwytu i mądrości. - Alanis Morisette

Artyści od dawna badają związki ze swoimi wewnętrznymi demonami. Adam J. Kurtz posuwa się w tej kwestii o krok dalej poprzez zatarcie granicy dzielącej artystę od terapeuty. - „VICE”

Kilka słów o autorze:

Adam J. Kurtz (inaczej „Adam JK”) jest pisarzem, artystą i projektantem. Jego książki były publikowane w kilkunastu językach. Dwie z nich, Strona po stronie i Weź mnie ze sobą, zostały wydane w Polsce przez REBIS.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się