Sztuka w Polsce 1945 - 2005
Wychowanie Fizyczne,  klasy IV-VIII, Oficyna Wydawnicza IMPULS

Wychowanie Fizyczne, klasy IV-VIII, Oficyna Wydawnicza IMPULS

Już jest w Impulsie: podręcznika do Wychowania Fizycznego klas IV-VIII

Udostępnij

Rozpoczynamy zaczytane wakacje z Oficyną Impuls! Na horyzoncie czas wakacji… O tej porze roku tradycyjnie na plan pierwszy wysuwają się najmłodsi i ich potrzeby, a w tle majaczy niewyraźny kontur tej najszacowniejszej z instytucji, jaką bez wątpienia jest szkoła. I o szkole, i o edukacji, i o zdrowiu, i o sztuce, i o naszych najlepszych tytułach roku, i naszych Czytelnikach będzie dziś mowa.

Uwaga na okazałe nowe PROMOCJE (do każdego zamówienia: 1 książka gratis, rabat 20%,  darmowa wysyłka...


                                                            

PREMIERY w Impulsie

Obudowa metodyczna programu


Obudowa metodyczna programu "Rusz się człowieku":  Plany pracy i przedmiotowy system oceniania dla klas IV–VIII. Plany pracy nauczyciela na zajęciach do wyboru

Nowy program Wychowania Fizycznego dla klas IV-VIII  autorstwa Urszuli Kierczak  już teraz dostępny w sprzedaży do wyboru zarówno w wersji papierowej (40 zł), elektronicznej ebook (format PDF otwarty 34 zł) oraz w pakiecie DRUK+EBOOK (60 zł).
Zapraszamy do złożenia zamówienia, które w przypadku książek papierowych realizujemy w 24 godziny od zamówienia a w przypadku ebook w 20 minut od zamówienia!  

zobacz ofertę Impulsu


Nauczyciel-tutor. Prakseologiczna rekonstrukcja tutoringu szkolnego


Nauczyciel-tutor. Prakseologiczna rekonstrukcja tutoringu szkolnego

Książka Sławomira Krzychały jest dziełem ukazującym wielowymiarowe podejście do tutoringu szkolnego, w perspektywie założeń teoretycznych, realizowanych działań, aktywności nauczycieli i nauczycielek, ale również (a w zasadzie przede wszystkim) podsumowania pewnego przedsięwzięcia edukacyjnego i interpretacji doświadczeń, jakie wraz z nim się pojawiły. […] o wyjątkowości niniejszej publikacji świadczą: badane instytucje (gimnazja), czas badania i przygotowania monografii (reforma oświaty z 2016 roku). W ten sposób monografia staje się naukowym podsumowaniem zarówno pewnego typu szkół, jak i unikatowych projektów w nich realizowanych i będzie czytana jako jedno z pierwszych podsumowań funkcjonowania polskich gimnazjów...

zobacz ofertę Impulsu


Metodyka procesu resocjalizacji w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych


Metodyka procesu resocjalizacji w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych

W niniejszej publikacji zajeto się procesem resocjalizacji realizowanym w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych (MOW) typu wychowawczo-resocjalizacyjnego. Niedostosowanie społeczne wychowanków tych ośrodków prowadzi do konieczności stosowania oddziaływań resocjalizacyjnych zgodnie z przesłankami teoretycznymi procesu resocjalizacji. Podjęcie przez Autora tej problematyki badawczej wynika z wyraźnego braku w prowadzonych badaniach naukowych ewaluacji pracy resocjalizacyjnej z młodzieżą niedostosowaną społecznie i umieszczaną w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych...

zobacz ofertę Impulsu


Zjawisko przemocy w rodzinie


Zjawisko przemocy w rodzinie

W niniejszej publikacji Autor ukazuje położenie osób pokrzywdzonych przez przemoc w rodzinie również po to, aby walczyć ze stereotypami, aby poruszyć tych najbardziej obojętnych, aby zmobilizować do wytężonej pracy, rozumianej też jako doskonalenie zawodowe, te wszystkie osoby, które w zakresie szerokiej współpracy instytucjonalnej zobligowane są do podejmowania określonych prawem działań profilaktycznych, zapobiegawczych, szkoleniowych, interwencyjnych. Przemoc domowa to zjawisko istniejące w naszym społeczeństwie, na które nie zawsze jesteśmy w stanie w odpowiednim momencie zareagować. Możemy jednak skutecznie z nim walczyć albo… przyzwolić na niemy akt samounicestwienia się licznych rodzin.

zobacz ofertę Impulsu

 


Mutyzm wybiórczy. Poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów


KSIĄŻKA MIESIĄCA w IMPULSIE

Mutyzm wybiórczy. Poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów

Z satysfakcją informujemy, że po niespełna roku od premiery książki Mutyzm wybiórczy – poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów, która miała miejsce 8 czerwca 2017 roku, nakład trzech poprzednich jej wydań jest już wyczerpany. Wszystkie dotychczasowe nakłady, co rzadko się zdarza w tego typu publikacjach, rozchodziły się w ciągu kilku tygodni.

Maria Bystrzanowska przystąpiła więc do opracowania kolejnego wydania, z jednej strony wykorzystując nieco zmienione i uzupełnione fragmenty wcześniejszych wydań, a z drugiej wprowadzając całkiem nowe treści.

zobacz ofertę Impulsu

Pobierz obrazy

PROMOCJE!  Już teraz zapraszamy do naszej księgarni impulsoficyna a na odwiedzających czeka mnóstwo niespodzianek:

PROMOCJE


Najlepsze z najlepszych! Top 10 Impulsu z I półrocza br.

Poniżej przedstawiamy nasze bestsellerowe publikacje za I półrocze 2018 roku – tytuły drukowane i wznawiane, których popularność zaskoczyła nawet nas, stanowiące świetny przykład na to, że dobrze przygotowana książka zawsze znajdzie swojego odbiorcę. I choć poszczególne publikacje zdobyły liczne wyróżnienia na konkursach literackich i branżowych, to nas jednak najbardziej cieszy zadowolenie czytelników, którego wciąż nam za mało.
W mijającym okresie naszą najpopularniejszą książką została topowa publikacja Impulsu śpiewnik Katarzyny Jasieńskiej-Zachwatowicz Co babcia i dziadek śpiewali... bez dwóch zdań to nasza TOP 1 w niemalże każdym notowaniu. Brawo!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się