Kalambur zbiera wspomnienia

Kalambur zbiera wspomnienia

Kalambur zbiera wspomnienia

Udostępnij

Czy pamiętamy, że w tym roku ukazać się ma publikacja poświęcona kultowej kawiarni “Pod Kalamburem”, dziś znanej jako Art Cafe Kalambur – miejscu, które od 40 lat nadaje ton wrocławskiej kulturze?

Pomysłodawcą i autorem publikacji jest prowadzący Art Café Kalambur Michal Litwiniec. W jej ramach przedstawi wspomnienia, historie, anegdoty i przygody dotyczące tego wyjątkowego miejsca: związane z wydarzeniami kulturalnymi, jak i osobistymi przeżyciami.
 
 Jeśli więc chcielibyście podzielić się wspomnieniami jako przyjaciele i goście kawiarni “Pod Kalamburem” albo twórcy wydarzeń, które odbywały się w latach 1982-2002, kiedy przewodziła jej Halina Litwiniec, napiszcie do nas! Zebraniem i opracowaniem materiałów dotyczących tego okresu zajmują się Mira Ciechowska-Nikodemska i Berenika Nikodemska. Wiadomości przesyłajcie na projektkalambur@gmail.com, a listy na adres: ul. Kuźnicza 29A, 50-145 Wrocław (z dopiskiem "Kawiarnia Pod Kalaburem"). Możecie też pisać za pośrednictwem profilu Teatru Kalambur na FB. Na Wasze wspomnienia i zdjęcia, jeśli takie macie, czekamy do 13 marca! 
 
 Druga część publikacji opowiadać będzie o Art Café Kalambur. Poszukiwani są zatem twórcy, pracownicy oraz bywalcy związani z kawiarnią także w latach 2002-2022. Teksty dotyczące tego okresu można przesyłać za pomocą formularza pod adresem: http://historie.kalambur.org, a zdjęcia: http://foto.kalambur.org.
 
Zachęcamy do współtworzenia publikacji, która, mamy nadzieję, pozostanie dla potomnych jako dowód miejsca ludzi otwartych i sztuki otwartej!

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się