Konkurs z powieścią Joan Wolf - Rachab. Kobieta, która przewidziała przyszłość

Konkurs z powieścią Joan Wolf - Rachab. Kobieta, która przewidziała przyszłość

Konkurs z powieścią Joan Wolf - Rachab. Kobieta, która przewidziała przyszłość

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz Wydawnictwo Jedność z Kielc zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym powieści historycznej Joan Wolf "Rechab, kobieta , która przewidziała przyszłość|.

Seria: Opowieści o miłości
 
Biblijna historia o powabnej Rachab zazwyczaj kojarzy się z jej przenikliwym umysłem, dzięki któremu trafnie oceniła sytuację i stanęła po stronie wrogiej armii Izraela… Prezentowana powieść sięga jednak znacznie głębiej…
Rachab jest piękną kobietą, która wie, jak wykorzystać swoje atuty. Kiedy w jej domu zjawiają się dwaj zwiadowcy armii Izraela, szybko orientuje się w sytuacji i wie, że paktowanie z nimi może ocalić ją i jej bliskich. Bez wahania decyduje się na śmiały krok, właściwie zdradę… i pomaga najeźdźcom zdobyć Jerycho…
Kim była ponętna Rachab? Cyniczną kobietą, która nie przebierała w środkach, byle tylko osiągnąć zamierzony cel… Czy inteligentną obserwatorką potrafiącą przewidzieć przyszłość? 

Kilka słów o autorce:
 
Joan Wolf - autorka, urodziła się w Nowym Jorku, ale większość dorosłego życia spędziła w Connecticut z mężem, dwojgiem dzieci i mnóstwem zwierząt. Kobieta, pisarka, miłośniczka starożytności. Autorka poczytnych książek, która jak nikt inny potrafi przenieść czytelnika w świat najpiękniejszych historii.
 

Pytania konkursowe:

 

1. Jak określa ją w swoje Księdze Jozue, a jak żydowski historyk Flawiusz?

2. Wymień dwie Ewanglie, w których pisze się o niej?
3. Co ocaliło Rechab i jej rodzinę?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 14 kwietnia 2021 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując "Konkurs z powieścią Joan Wolf - Rachab. Kobieta, która przewidziała przyszłość". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone powieść Joan Wolf Rechab, kobieta, która przewidziała przyszłość".


Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu z powieścią Joan Wolf - "Rachab. Kobieta, która przewidziała przyszłość". Na konkurs napłynęły 43 odpowiedzi w tym 39 prawidłowych. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. monica.stelmaszek@gmail.com

2. madllen15@gmail.com

3. eternalirony@o2.pl


Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu wydawnictwo Jedność z Kielc

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha
Sylwia Skotnicka
Minęły 4 miesiące od zakończenia konkursu, a nagrody nie otrzymałam. Czy jest jeszcze możliwość, że do mnie dojdzie przesyłka?

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się