Konkurs ze wspomnieniami Stefana Skąpskiego "Gdy byłem prezydentem Wrocławia i później"

Konkurs ze wspomnieniami Stefana Skąpskiego "Gdy byłem prezydentem Wrocławia i później"

Konkurs ze wspomnieniami Stefana Skąpskiego "Gdy byłem prezydentem Wrocławia i później"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz Oficyna Wydawnicza ATUT  zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym poświęconym wspomnieniom Stefana Skąpskiego pt. "Gdy byłem prezydentem Wrocławia i później".

Nota o książce:

Wspomnienia Stefana Skąpskiego sięgają lat 50. ubiegłego stulecia, kiedy jako 18-latek przyjechał do Wrocławia z myślą o studiach, nie wiedząc jeszcze, że właśnie tu pozostanie na dobre.

Wypowiada się tu jako świadek powojennej historii miasta, jako były prezydent Wrocławia uczestniczący w wielu ważnych wydarzeniach, które warto zachować w zbiorowej pamięci. Jest wśród nich historia miasta zniszczonego w czasie wojny, później odbudowanego, a teraz urzekającego urodą każdego, kto tutaj zaglądnie. We wspomnieniach tych nie brak także informacji z życia prywatnego, rodzinnego. Z myślą o Czytelniku, którego poza sprawami dużej wagi interesują także rozmaite ciekawostki związane ze sprawowaniem urzędu prezydenta, przedstawiono tu też sporą kolekcję fotografii sprzed wielu lat, które dokumentują różne wydarzenia związane z Wrocławiem.

Pytania konkursowe:

 

1. Kiedy autor przyjechał do Wrocławia, gdzie podjął pracę i czym się zawodowo zajmował?

2. Wymień hobby Stefana Skąpskiego
3. Podaj największe osiągnięcie Jego prezydentury Wrocławia?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 14 maja 2021 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując Konkurs ze wspomnieniami Stefana Skąpskiego "Gdy byłem prezydentem Wrocławia i później" Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy  wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone wspomnieniami Stefana Skąpskiego "Gdy byłem prezydentem Wrocławia i później"".

 

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkursu ze wspomnieniami Stefana Skąpskiego "Gdy byłem prezydentem Wrocławia i później". Na konkurs napłynęły 20 odpowiedzi w tym 17 prawidłowych. Jury wylosowało 2 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. adam1995mada@gmail.com

2. mnurgacz@gmail.comNagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator Redakcja Portalu Księgarskiego

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się