„Lato z dreszczykiem” - historia tworzona przez słuchaczy radiowej Jedynki.

„Lato z dreszczykiem” - historia tworzona przez słuchaczy radiowej Jedynki.

„Lato z dreszczykiem” - historia tworzona przez słuchaczy radiowej Jedynki.

Udostępnij

Tajemnicze historie, nieoczekiwane zwroty akcji, fascynujące wątki i intrygujący bohaterowie - 17 czerwca startuje wakacyjny konkurs literacki radiowej Jedynki „Lato z dreszczykiem”. W ramach „Lata z radiem” słuchacze będą wspólnie stworzyć radiowy kryminał.

W poniedziałek na antenie Programu Pierwszego w audycji „Cztery Pory Roku” pierwszy odcinek „Zemsty serca Maharadży. 101 lat później” w znakomitej interpretacji Andrzeja Mastalerza. Kolejne fragmenty stworzą słuchacze Jedynki! Na autorów wybranych fragmentów opowiadania, czekają atrakcyjne nagrody.

Program Pierwszy Polskiego Radia zaprasza do zabawy literackiej „Lato z dreszczykiem”. Na specjalnej stronie latozdreszczykiem.polskieradio.pl został zamieszczony pierwszy fragment oraz opis bohatera (w tym roku jest nim potomek niezapomnianego komisarza Hieronima Bóbr – Bobrowskiego). Zadaniem słuchaczy będzie dopisywanie kolejnych fragmentów tej historii. Swoje propozycje można przesyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie.

W każdy poniedziałek, od 24 czerwca w audycji „Lato z radiem” prezentowany będzie wybrany fragment, który jednocześnie stanie się dalszym ciągiem publikowanego opowiadania. Jego zakończenie poznamy wraz z końcem tegorocznej trasy „Lata z radiem”.

Opowiadanie w całości zostanie nagrane i wyemitowana na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia.

Teraz wszystko w rękach naszych słuchaczy!

 

***

Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże. Posiada pięć ogólnopolskich Programów – Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez Internet, aplikacje i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin, Polskie Radio Kierowców i Polskie Radio dla Ukrainy. Portal polskieradio24.pl publikuje codziennie najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata oraz udostępnia unikatowe serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się