Łódzki Festiwal Fantastyki Kapitularz 2022

Łódzki Festiwal Fantastyki Kapitularz 2022

Łódzki Festiwal Fantastyki Kapitularz 2022

Udostępnij

W dniach 2-4 września w budynku Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się tegoroczna edycja Łódzkiego Festiwalu Fantastyki Kapitularz 2022.

Odbywająca się od 2012 roku impreza jest przeznaczona dla fanów fantastyki i horroru z całej Polski. Trzydniowe wydarzenie poświęcone jest nie tylko literaturze fantastycznej, ale także grom, filmom czy sztukom plastycznym – poświęconym tematyce fantastycznej.

Tegoroczna, dziesiąta edycja Kapitularza będzie obfitowała w różnorodne atrakcje. Organizatorzy zapowiadają obecność ponad 30 specjalnych gości oraz 400 godzin programu. Wśród gości festiwalu znajdą się m.in. malarz Wojciech Siudmak i pisarze Wojciech Miłoszewski, Feliks W. Kres, Marek Oramus, Agnieszka Hałas.

W programie znajdą się wydarzenia takie jak wystawy, panele dyskusyjne i oraz warsztaty – zarówno literackie, teatralne, jak i rzemieślnicze. Organizatorem festiwalu jest fundacja Fantastyczne Inicjatywy.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny TUTAJ.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się