Dom Wydawniczy REBIS

Dom Wydawniczy REBIS

Misja i Pod Wulkanem - specjalne wydania - trafiają do sprzedaży

Udostępnij

Poznański Dom Wydawniczy REBIS poleca dwie powieści, które ostatnio trafiły do sprzedaży, do salonów EMPiK – to specjalnie przygotowane wydania.

 

 

Pierwsza z nich to Pod wulkanem – mistrzowska opowieść, której akcja dzieje się w zaduszki 1938 roku. Brytyjski konsul Geoffrey Firmin w niezwykle gęstej atmosferze splątanych uczuć, nagromadzeniu wizji i halucynacji dochodzi do kresu grzęznąc w alkoholizmie, ale mimo to nie rezygnując z poszukiwań absolutu. Niezapomniane arcydzieło przenika czytelnika do głębi.
Książka została zekranizowana przez Johna Hustona, z Albertem Finneyem i Jacqueline Bisset w rolach głównych.

 

Druga z powieści, Misja to przejmująca historia o wierze i dramatycznych wyborach napisana przez autora scenariusza kultowego filmu ze słynną muzyką Ennio Morricone. Dla byłego łowcy niewolników, Rodrigo Mendozy, popeŁnione w porywie gniewu zabójstwo brata staje się impulsem do pokuty i poszukiwania przebaczenia. Jego losy krzyżują się z losami jezuitów, którzy poświęcają się tybulcom w sercu paragwajskiej puszczy…

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się