Nie żyje poeta Mirosław Gontarski.

Nie żyje poeta Mirosław Gontarski.

Nie żyje poeta Mirosław Gontarski. W ostatnim wpisie ostrzegał: Jestem chory. Nikt mi nie chce pomóc

Udostępnij

W wieku 60 lat zmarł Mirosław Jerzy Gontarski. O śmierci wrocławskiego poety poinformował łódzki oddział Związku Literatów Polskich. W swoim ostatnim wpisie na Facebooku literat informował, że zmaga się z chorobą, lecz ma trudności z uzyskaniem pomocy - lekarze już od dłuższego czasu alarmują, że szpitale są przepełnione i zabraknie miejsca dla pacjentów.

"Jestem chory. Nikt mi nie chce pomóc. Pogotowie nie. Przychodnie nie. Załamałem się" - napisał 12 października na Facebooku poeta Mirosław Jerzy Gontarski. Choć w odpowiedzi dostał komentarze z życzeniami zdrowia i ofertami pomocy, na żaden z nich nie zdążył już odpisać.

14 października o śmierci artysty poinformowali w mediach społecznościowych jego znajomi i przyjaciele tacy jak Andrzej Walter, Zbigniew Milewski i Anna Maria Mickiewicz, a także Związek Literatów Polskich.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się