Obchody 150-lecia powstania Związku Zawodowego Poligrafów

Obchody 150-lecia powstania Związku Zawodowego Poligrafów

Obchody 150-lecia powstania Związku Zawodowego Poligrafów

Udostępnij

Pan Andrzej Duda Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej przychylił się do prośby Związku Zawodowego Poligrafów i wyraził zgodę na objęcie Patronatu Honorowego nad obchodami 150-lecia powstania Związku.

wiązek Zawodowy Poligrafów, jedna z najstarszych organizacji związkowych w Polsce, obchodzi w tym roku (przełożone z powodu pandemii) swoje 150-lecie istnienia. Z tej okazji 1 i 2 czerwca 2023 roku w Warszawie odbędą się uroczyste obchody, które cieszą się Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Uroczystość zgromadzi w jednym miejscu przedstawicieli branży oraz innych dziedzin, związanych z technologiami druku, a także osoby zainteresowane historią i rozwojem poligrafii. Spotkanie odbędzie się w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

W ramach obchodów przewidziano szereg wykładów, paneli dyskusyjnych, prezentacji dotyczących wyzwań, jakie stoją przed branżą poligraficzną, a także pracownikami oraz uczelniami wyższymi szkolącymi przyszłych poligrafów. Zostaną także wręczone odznaczenia oraz podpisana deklaracja woli dotycząca szkolnictwa dualnego. Wśród prelegentów znajdą się zarówno przedstawiciele związku, jak i specjaliści z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami.

Obchody 150-lecia Związku Zawodowego Poligrafów to idealna okazja do uroczystego podpisania Deklaracji Woli Wspierania Rozwoju oraz Promocji Branżowego Systemu Edukacji Zawodowej. Wydarzenie uświetni uroczysta Gala Jubileuszowa.

Uroczystość 150-lecia Związku Zawodowego Poligrafów będzie wyjątkową okazją do spotkania i nawiązania kontaktów wśród osób związanych z branżą poligraficzną, przedsiębiorcami, związkowcami oraz politykami, a także do zapoznania się z historią i tradycjami związku.

Materiał graficzy do pobrania: https://pap-mediaroom.pl/ludzie-i-kultura/obchody-150-lecia-powstania-zwiazku-zawodowego-poligrafow

Źródło informacji: Związek Zawodowy Poligrafów


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się