Olga Tokarczuk - transmisja na wrocławskim Rynku

Olga Tokarczuk - transmisja na wrocławskim Rynku

Olga Tokarczuk - transmisja na wrocławskim Rynku

Udostępnij

Kilka tysięcy osób przewinęło się przez wrocławski rynek w czasie transmisji ze Sztokholmu podczas której Olga Tokarczuk odbierała literacką nagrodę Nobla z rąk króla Karola XVI Gustawa. Oprócz transmisji z gali rozdania nagród Nobla, zobaczyliśmy fragmenty wystąpień Olgi Tokarczuk z ceremonii wręczenia tytułu Honorowej Obywatelki Wrocławia oraz z pierwszego spotkania z czytelnikami w Polsce po otrzymaniu informacji o nagrodzie, które odbyło się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

Wrocławianie oraz turyści w czasie spotkania mieli okazję zakupić książki Noblistki oraz oraz przybić Ex Libris na posiadanych już egzemplarzach. Można było także wykonać pamiątkowe zdjęcie w "literackiej" fotobudce.

Noblistka wprost ze Stokholmu pozdrowiła wszyskich mieszkańców Wrocławia uczestniczących na wydarzeniu w Rynku: https://www.facebook.com/watch/?v=2225948727705878


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się