Ogólnopolska Izba Księgarń
Opolgraf -  I miejsce w Rankingu polskich drukarń dziełowych

Opolgraf - I miejsce w Rankingu polskich drukarń dziełowych

Opolgraf najlepszą drukarnią w Polsce!

Udostępnij

Drukarnia Opolgraf od wielu lat bierze udział w największych Międzynarodowych Targach Książki w Krakwie. Opolska drukarnia otrzymała I miejsce w Rankingu polskich drukarń dziełowych „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI" 2018 od redaktora naczelnego Pana Piotra Dobrołęckiego.

W tym roku podczas czterech dni pełnych spotkań autorskich, przestrzeni dialogu miedzy różnymi tradycjami i płaszczyzną wymiany myśli, znalazło się miejsce na podziękowanie i pogratulowanie od klientów drukarni Opolgraf za terminowość realizacji zleceń, jakość produkcji, elastyczność na prośby i sugestie, czy satysfakcję z zakresu świadczonych usług.

Klienci Opolgrafu w taki sposób, tłumaczą jakość drukarni: „W Opolgrafaie pracują fachowcy zaangażowani w to, co robią, wyróżnia ich wiedza i kompetencja" – przyznaje jeden z wydawców.

Kolejny podkreśla: „Drukarnia podchodzi do każdego zamówienia indywidualnie, z należytą troską, często podpowiadając wydawcy najlepsze rozwiązanie".

Drukarnia doceniana jest również, za „Pełną współpracę na wszystkich etapach, w sytuacjach trudnych rozmawianie i elastyczność, z drugiej strony kontrola jakości, która nie wypuszcza egzemplarzy niepełnowartościowych. Drukarnia angażuję się w każdą książkę, często podpowiadając i wykraczając poza standard obowiązków".

Opolgraf od wielu lat cieszy się zaufaniem wydawnictw co oznacza, że stara się podtrzymywać najwyższy poziom druku już od wielu lat i właśnie to doceniają klienci oraz czytelnicy.Tak jak Krakowskie Targi Książki wpisują się na tablice historii, tak i coroczne nagrody wręczane drukarni Opolgraf, są jej nieodłącznym punktem.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się