Wydawnictwo Jedność
"Piekielny batalion|, Django Wexler

"Piekielny batalion|, Django Wexler

"Piekielny batalion" piąty tom cyklu "Kampanie Cienia" już wkrótce w księgarniach!

Udostępnij

Szanowni Państwo, już 16 kwietnia do księgarń trafi piąty tom znakomitego cyklu „Kampanie cienia", autorstwa Django Wexlera – "Piekielny batalion"!

Porywająca książka z nurtu "Flintlock Fantasy", prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Bremta Weeksa

Nota o książce:

Bestia, prastary demon od tysięcy lat uwięziony w twierdzy Elizjum, została uwolniona i grasuje na dalekiej Północy. Jej największa zdobycz, legendarny generał Janus ben Vhalnich, prowadzi teraz armię na stolicę Vordanu. Królowa Raesinia musi utrzymać porządek w ogarniętym chaosem kraju, ryzykując, że stanie się tym wszystkim, z czym walczyła. Marcus d’Ivoire prowadzi wojsko przeciw swemu dawnemu dowódcy. Winter Ihernglass zaś wie, że Wszystkożerca, którego nosi w sobie, może być jedyną obroną przed zagrażającą światu mroczną siłą…

Django Wexler ukończył Carnegie Mellon University w Pittsburghu. Pracuje w firmie Microsoft w Seattle, gdzie mieszka z dwoma kotami i chwiejną piramidą książek. Kiedy nie planuje „Kampanii Cieni”, maluje żołnierzyki i gra we wszelkiego rodzaju gry. Jest także autorem powieści The Forbidden Library, której akcja rozgrywa się w średniowieczu.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się