Pierwsze informacje o Jesiennych Targach Książki 2023

Pierwsze informacje o Jesiennych Targach Książki 2023

Pierwsze informacje o Jesiennych Targach Książki 2023

Udostępnij

Organizowana przez Fundację Historia i Kultura druga edycja Jesiennych Targów Książki odbędzie się w dniach 8-10 września na Placu Defilad w Warszawie. 

Podczas targów swoją ofertę zaprezentuje wiele wydawnictw, wśród których znajdą się m.in. Agora, Księgarnie Świat Książki, Grupa Wydawnicza Foksal, Wielka Litera, Media Rodzina, Wydawnictwo Mięta, Wydawnictwo W drodze, Księży Młyn, Wydawnictwo Lucky, Wydawnictwo Sejmowe, Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Wydawnictwo Fronda, Wydawnictwo Kameleon, Muza, Nowa Baśń, Instytut Pamięci Narodowej, Instytut Pileckiego, Vesper, Samowydawcy oraz wydawnictwa komiksowe uczestniczące w majowym Festiwalu Komiksowa Warszawa. 

Wydarzenie będzie połączeniem festiwalu literackiego z częścią targową i odbędzie się w miejscu, które zyskało przychylność odwiedzających majowe Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie. 

źródło: rynek-ksiazki.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się