Przedświąteczny Kiermasz Książki w Krakowie

Przedświąteczny Kiermasz Książki w Krakowie

Przedświąteczny Kiermasz Książki w Krakowie

Udostępnij

Krakowscy antykwariusze i bukiniści, zapraszają na przedświąteczny Krakowski Kiermasz Książki, w dniach 7 i 8 grudnia, podczas którego po raz ostatni w tym roku wystawią swoje książkowe skarby na placu św. Marii Magdaleny.

W dniach 7 i 8 grudnia w godz. 10.00-18.00 w sercu najstarszej części miasta swoje zbiory antykwaryczne zaprezentują: Abecadło, Biblioteka Domowa, PiBook, Suszek, 451 stopni, Szafa Pełna Książek i Świat w Tunelu oraz anglojęzycznej księgarni American Bookstore; nie zabraknie również bukinistów znanych spod Hali Targowej i z innych miejsc Krakowa kojarzonych z książką. Świąteczne przybranie i pakowanie książek zapewni Stowarzyszenie Pełna Kultura, na miejscu będzie się również można napić ciepłej kawy, herbaty i gorącej czekolady z mobilnej rikszy kawiarnio-lodziarni Lodożercy.

Kiermasz wieńczy całoroczny cykl realizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe w ramach strategii wspierania księgarstwa tradycyjnego, wpisanej w program Kraków Miasto Literatury UNESCO.

Projekt realizowany przy wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Promocja czytelnictwa.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się