Rekrutacja szkół do akcji ,,Upoluj swoją książkę” w ramach ogólnopolskiej kampanii Czytaj PL

Rekrutacja szkół do akcji ,,Upoluj swoją książkę” w ramach ogólnopolskiej kampanii Czytaj PL

Rekrutacja szkół do akcji ,,Upoluj swoją książkę” w ramach ogólnopolskiej kampanii Czytaj PL

Udostępnij

Zapraszamy wszystkie szkoły średnie do udziału w szóstej już edycji akcji promującej czytelnictwo „Upoluj swoją książkę", będącej częścią ogólnopolskiej kampanii Czytaj PL.

W tym roku uczniowie szkół średnich na terenie całego kraju będą mogli za darmo pobrać aż 18 bestsellerowych e-booków i audiobooków, w tym 6 tytułów przygotowanych specjalnie z myślą o młodzieży! Akcja potrwa od 2 do 30 listopada 2022 r.

W ramach projektu zostaną przygotowane specjalne grafiki i plakaty z okładkami książkowych bestsellerów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona uczniowie na miesiąc otrzymają darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka. Akcja zostanie wsparta szeroką kampanią w Internecie promującą czytelnictwo. Zaprosimy do niej najpopularniejszych polskich youtuberów i influencerów.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny dla szkół i uczniów!

Aby zgłosić szkołę do akcji, należy do 10 października wypełnić formularz pod adresem szkoly.czytajpl.pl.

Po zamknięciu listy zgłoszeń na wskazany adres e-mail prześlemy potwierdzenie udziału w projekcie oraz dalsze szczegóły związane z przesyłką materiałów do szkół!

Akcja jest organizowana z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą Woblink.com, które od ośmiu lat realizują ogólnopolską kampanię promującą czytelnictwo Czytaj PL. Oprócz wykorzystania nowych technologii w promocji czytelnictwa akcja ma na celu popularyzację różnych form książki elektronicznej (e-booki, audiobooki), kreowanie mody na czytanie wśród młodzieży przez wykorzystanie narzędzi, kanałów komunikacji i języka bliskiego nastolatkom oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się