Jedność
 Salon Książki Historycznej

Salon Książki Historycznej

Salon książki historycznej - nowa literacka inicjatywa!

Udostępnij

Do grona jesiennych wydarzeń w Krakowie dołączyła kolejna literacka inicjatywa
- Salon Książki Historycznej. Będzie to już trzecia odsłona imprezy towarzyszącej Kongresowi Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Auditorium Maximum w dniach od 12 do 14 października.

Rodzina krakowskich Targów Książki znów się powiększa. Do organizowanych od dwudziestu lat przez Targi w Krakowie Sp. z o.o. największych w Polsce Targów Książki dołącza Salon Książki Historycznej. Będzie to już trzecia odsłona imprezy towarzyszącej Kongresowi Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski. 

III Kongres Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski odbędzie się w dniach 12-14 października 2017 r. w Krakowie. Organizowany co pięć lat jest spotkaniem uczonych z całego świata, którzy w swych badaniach zajmują się nie tylko problematyką związaną z polską historią, ale również z jej kulturą, sztuką czy nauką. Przewodnim hasłem Kongresu jest „Dawna Rzeczpospolita: historia – pamięć – dziedzictwo”.

 Międzynarodowa ranga Kongresu, rzesza miłośników historii w jednym miejscu i czasie oraz doświadczony organizator Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie - to elementy, które sprawią, że Salon Książki Historycznej w Krakowie będzie jednym z najszerszych prezentacji wydawnictw historycznych w kraju.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się