Samospis Wrocławskiej Kultury

Samospis Wrocławskiej Kultury

Samospis Wrocławskiej Kultury

Udostępnij

Wrocławski Instytut Kultury przygotowuje „Diagnozę Wrocławskiej Kultury” na rok 2022 i zaprasza do samospisania się osób działających w polu miejskiej kultury.  Diagnoza ma być wprowadzeniem w proces tworzenia nowego, wieloletniego programu dla rozwoju lokalnej kultury.

W Samospisie chcemy zbadać formę i zakres działań kulturalnych oraz określić najważniejsze aktywności, przestrzenie, obszary współpracy i plany dotyczące przyszłej działalności. Zależy nam na jak najszerszym zbadaniu osób zaangażowanych we wrocławską kulturę, dlatego do wypełnienia formularza zachęcamy wszystkich, którzy czują się jej częścią!

Badanie „Samospis Wrocławskiej Kultury” na zlecenie Wrocławskiego Instytut Kultury realizuje Fundacja Obserwatorium - warszawska organizacja od lat zajmująca się badaniami w obszarze kultury.

„Diagnoza Wrocławskiej Kultury” powstaje na zlecenie Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miasta we Wrocławiu i potrwa do końca roku 2022. Publikacja nowego programu dla kultury planowana jest na połowę 2023 roku.
 
 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się