Seminarium „Biblioteka Nowa” 2019

Seminarium „Biblioteka Nowa” 2019

Seminarium „Biblioteka Nowa” 2019

Udostępnij

Rozpoczęła się tegoroczna edycja seminarium „Biblioteka Nowa” organizowanego przez Instytut Książki cyklicznie od 2015 roku. Wydarzenie zaplanowane zostało w dwóch odsłonach.

Pierwsza z nich to wizyta studyjna w bibliotekach Austrii i Niemiec, druga – warsztaty poświęcone architekturze i aranżacji wnętrz, które odbędą się we wrześniu.  W trwającej od poniedziałku wizycie studyjnej bierze udział blisko 50 bibliotekarzy z całej Polski. Uczestnicy odwiedzili już imponującą pod względem architektonicznym nowoczesną Bibliotekę Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu (zob. galeria zdjęć).  Trasa seminarium obejmuje również biblioteki w Augsburgu, Stuttgarcie, Schwäbisch Hall, Norymberdze, Zwickau i Chociebużu.  Podczas seminarium bibliotekarze zapoznają się z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, tajnikami zarządzania przestrzenią biblioteczną, a także metodami tworzenia i wdrażania ciekawych programów skierowanych do czytelników i odbiorców kultury


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się