Serialowy „Wiedźmin” jeszcze przed Świętami!

Serialowy „Wiedźmin” jeszcze przed Świętami!

Serialowy „Wiedźmin” jeszcze przed Świętami!

Udostępnij

Netflix oficjalnie poinformował, że serial „Wiedźmin” („The Witcher”) pojawi się na platformie 20 grudnia bieżącego roku. W „Wiedźminie”, którego fabuła bazuje na prozie Andrzeja Sapkowskiego, tytułową postać Geralta z Rivii zagra Henry Cavill (znany m.in. z filmów „Mission Impossible – Fallout” i „Liga Sprawiedliwości”).

W pozostałych głównych rolach wystąpią Anya Chalotra („A.B.C.”, „Wanderlust”) jako Yennefer i Freya Allan („Wojna światów”, „Kraina bezprawia”) jako Ciri.

Premierowy sezon „Wiedźmina” składać się będzie z ośmiu odcinków. Producentami wykonawczymi są m.in. Tomasz Bagiński i Jarosław Sawko. Andrzej Sapkowski był konsultantem produkcji.

Jak donoszą media, showrunnerka „Wiedźmina” Lauren Schmidt Hissrich pod koniec października podczas spotkania z fanami na jednym z konwentów w Londynie zdradziła, że akcja serialu rozpocznie się od przedstawienia zdarzeń z opowiadania „Mniejsze zło” Andrzeja Sapkowskiego.

Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun:


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się