Biblioteka Słó - Wtedy W Lonszscu
Światowy Dzień Poezji - prezentujemy nieopublikowane dotąd "Wiersze lodu i ognia

Światowy Dzień Poezji - prezentujemy nieopublikowane dotąd "Wiersze lodu i ognia

Światowy Dzień Poezji - prezentujemy nieopublikowane dotąd "Wiersze lodu i ognia"!

Udostępnij

W zeszłym tygodniu, 16 marca, w ramach Warszawskich Targów Fantastyki, odbyła się premiera tomiku poezji "Wiersze lodu i ognia" Marka Kaczkowskiego. Wydawcą książki jest wydawnictwo ANAGRAM.

„Wiersze Lodu i Ognia” zostały napisane w hołdzie dla jednego z najpopularniejszych współczesnych cykli fantasy. Liryki autorstwa Marka Kaczkowskiego powstały pod wpływem inspiracji popularną sagą George’a R.R. Martina i jej serialową ekranizacją. To poezja utrzymana w duchu twórczości Jacka Kaczmarskiego – mówi autor wierszy – dzielę się swoimi odczuciami, emocjami i przemyśleniami dotyczącymi bohaterów Martina. Debiutujący poeta dodaje, iż liczy, że fani powieściowej sagi i serialu odnajdą w jego wierszach także zapis swoich refleksji i emocji.

Z okazji Światowego Dnia Poezji (21 stycznia) mam zaszczyt zaprezentować 2 nieopublikowane dotychczas wiersze - "Mur" oraz "Pył Castamere" (jest szansa, że trafią one do kontynuacji tomiku), a także liryk otwierający zbiór, zatytułowany po prostu "Gra o tron". Wszystkie wiersze znajdą Państwo w załącznikach.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha
Kazia
Czy to oznacza, że będzie druga część tomiku? Byłoby fantastycznie! Wiersze bardzo mi się spodobały.
dominika
dwa tygodnie po premierze a ja już prawie znam wszystkie wiersze na pamięć :) jestem bardzo zauroczona twórczością pana kaczkowskiego! polecam!

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się