Jedność - Dzień dziecka
Targi Książki w Lipsku: authors @ leipzig - specjalistyczny program

Targi Książki w Lipsku: authors @ leipzig - specjalistyczny program

Targi Książki w Lipsku: authors @ leipzig - specjalistyczny program dla autorów

Udostępnij

Ta historia jest olśniewająca. Urzeka oryginalnym stylem narracji. Niestety, często to nie wystarczy, aby wygrać na rynku. Autorzy sukcesu, eksperci rynku książki lub guru marketingu informują w programie Lipskich Targów Książki dla autorów - autorów @ leipzig - o sposobach zarezerwowania sobie sukcesu.

W programie technicznym authors @ leipzig - przygotowanym przez i z myślą o autorach Lipskich Targów Książki - dla początkujących jak i doświadczonych piszących w czasie trwania targów dowiemy się sporo informacji na temat pisania i publikowania. Zakres różnorodnych tematów i wydarzeń obejmuje zagadnienia, od pisania oraz zajęć dotyczących treningu samooceny, umiejętności prezentacji w mediach społecznościowych, aż po wybór odpowiedniej ścieżki publikacji. Eksperci branżowi wyjaśnią zalety i wady umów dotyczących samodzielnego publikowania. Eksperci marketingowi pokżą możliwości marketingowe samotnych bojownikom lub informują o współpracy z działami marketingu i prasy wydawców. Trenerzy podpowiadają, w jaki sposób organizować  przekonywujące rozmowy, materiały reklamowe czy udane kampanie online. Dowiemy się, czego mogą wymagać autorzy w negocjacjach z wydawcami i co należy wziąć pod uwagę podczas pracy z redaktorami? Kiedy ma sens poszerzanie książek o Virtual i Augmented Reality? Czy uda się opublikować  publikację alternatywną w sektorze szkolnictwa wyższego? To tylko niektóre z pytań, na które autorzy w Lipsku będą poszukiwali odpowiedzi. Oprócz ekspertów w programie uczestniczą autorzy, którzy już opublikowali książki i chcą, aby inni skorzystali z ich doświadczenia. Ponadto autorzy przedstawią siebie i swoje prace podczas prezentacji społeczności autorów Leseinsel w hali 5.

Lipska runda autorska z bestsellerowym autorem Markusem Heitzem

Po raz siódmy z rzędu Leander Wattig i Lipskie Targi Książki będą gospodarzami Lipskiej Rundy Autorów. W dniu 23 marca, autorzy klasyczni, nowi wydawcy, młodzi autorzy, samo-wydawców, blogerów i dziennikarzy, copywriterzy mogą wymieniać pytania i swoje doświadczenia, od 10:00 do 17:00 z autorami i eskertami branżowymi w pięćdziesięciu czterech głośnych rozmowach przy stolikach.  W tym roku przewodniczy  Lipskiej Rundzie Autorów, autor bestsellerów Markus Heitz (Droemer Knaur). Opowiadać będzie o swojej drodze na listy bestsellerów. Udane publikacje znajdą się również w programie pozostałych prelegentów z Lipskiej Rundy Autorów. Należą do nich eksperci, tacy jak Friederike Diaz, szefowa Amazon Publishing DE, Diana Hillebrand, pisarka i nauczycielka pisania, Hauke ​​Hückstädt, dyrektor Literaturhaus Frankfurcie i Kristine Listau, wydawca pracująca we własnym wydawnictwie kryminalnym lub Monika Pfundmeier, autorka i zwycięzczyni niemieckiego konkursu "Selfpublishing 2018" za powieść historyczną "Löwenblut". Dyskusja przy okrągłym stole opierają  się na przykład na retencji czytnika, dzięki dobrym odczytom, ekscytującym tekstom, "doskonałej" okładce lub udanym poszukiwaniom właściwego edytora lub wydawcy.

Zainteresowane strony znajdą tutaj szczegółowe informacje na temat programu Lipskiej Rady Autorów.

Meet & Greet: najszybszy sposób na projekt książki

Za dziesięć minut projekt książki? Podczas Meet & Greet Speeddating, autorzy, wydawcy i agencje literackie ponownie będą miały okazję wspólnie zaplanować nowe projekty książek w ramach spotkania poświęconego umiejętnościom z jaką można je zaprojektować. W niedzielę, 24 marca (od 10.15 do 13.00), odbędzie się piąta runda "Szybkich Spotkań Federalnych Stowarzyszeń Młodych Autorów" (BVjA) i Lipskich Targów Książki. Autorzy byli w stanie złożyć przed targami wniosek o maksymalnie trzy spotkania z ich przedstawicielami.

Kompletni autorzy programów technicznych @ leipzig znajdą tutaj interesujące osoby.

Godziny otwarcia i ceny

Targi Książki w Lipsku w połączeniu z Manga Comic-Con będą czynne od 21 do 24 marca codziennie od 10:00 do 18:00.
Bilety są dostępne od 5 grudnia w sklepie internetowym. Warto wcześnie je zamówić, ponieważ oszczędza to nie tylko pieniądze, ale czas oczekiwania w długich kolejkach.


O lipskich targach książki

Targi Książki w Lipsku są najważniejszym wiosennym miejscem spotkań branży książek i mediów i postrzegane są jako targi dla czytelników, autorów i wydawców. Prezentują nowe wiosenne wydania, aktualne tematy i trendy oraz pokazują nie tylko młodą literaturę niemieckojęzyczną, ale także wiadomości z Europy Środkowej i Wschodniej. Ze względu na wyjątkowe połączenie targów i "Leipzig reads" - największego europejskiego festiwalu czytelniczego - targi książki przyciągają tłumy czytelników. W połączeniu z mangą Lipskich Targów Książki Comic-Con (MCK) otwiera się w hali 1. Jednocześnie stwierdza 25-Leipzig antykwarna Targi Książki.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się