Trwa nabór wniosków o stypendium artystyczne m.st. Warszawy

Trwa nabór wniosków o stypendium artystyczne m.st. Warszawy

Trwa nabór wniosków o stypendium artystyczne m.st. Warszawy

Udostępnij

Do 15 września można składać wnioski o przyznanie stypendium artystycznego m.st. Warszawy na 2023 rok w kategoriach: literatura, film, muzyka, opieka nad zabytkami, sztuki wizualne i design, taniec, teatr i upowszechnianie kultury. Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęło się 1 sierpnia.

Stypendia artystyczne m.st. Warszawy skierowane są do osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami w m.st. Warszawie. W zamierzeniu mają pozwalać na realizowanie pomysłów artystyczne najbardziej obiecującym i oryginalnym twórcom i twórczyniom, zarówno tym z dorobkiem, jak i debiutującym.

O stypendia mogą ubiegać się wyłącznie twórcy, którzy nie występują w imieniu żadnej instytucji czy organizacji pozarządowej. Wnioski składa się elektronicznie. Żeby ubiegać się o stypendium konieczne jest m.in. przygotowanie dwóch rekomendacji od osób mających dokonania w dziedzinie, której dotyczy projekt wnioskującego.

Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się