Urodziny Paddingtona! Święto przyjaciela każdego dziecka i klasyki literatury

Urodziny Paddingtona! Święto przyjaciela każdego dziecka i klasyki literatury

Urodziny Paddingtona! Święto przyjaciela każdego dziecka i klasyki literatury

Udostępnij

Szanowni Państwo! Czy wiedzą Państwo, że Paddington obchodzi swoje urodziny dwa razy w roku jak angielska królowa? Najbliższe wypadają już 25 czerwca!

Mamy nadzieję, że staną się pretekstem do przypomnienia o wspaniałym, niesfornym misiu, przyjacielu wszystkich – małych i dużych. 

Paddington to niezwykły przyjaciel każdego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to również klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od ponad 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się najlepszym. I misiom, i dzieciom.
 

Dla wszystkich, którzy mają misia w sercu.

Już 30 czerwca do sklepów trafi nowe wydanie klasycznych przygód Paddingtona. 

Miś zwany Paddington to opowieść, w której Paddington wprost z Mrocznego Zakątka Peru przybywa do Londynu i znajduje swoje miejsce na świecie.

„Proszę zaopiekować się tym niedźwiadkiem” – głosił napis na tabliczce zawieszonej na szyi pewnego misia, który przybył z Mrocznego Zakątka Peru i samotnie stał na peronie stacji Paddington. Państwo Brownowie postanowili przygarnąć nieszczęśnika, ale… tylko na jedną noc. Czy miś zaskarbi sobie ich serca? Czy jego dobre wychowanie i poczciwa dusza wygrają z wyjątkowym, nawet jak na niedźwiedzie, talentem do wpadania w kłopoty, i to po same puchate uszy?

------------- 

To najwyższy czas, by kolejne pokolenie dzieci poznało sympatycznego niedźwiadka, który z pewnością stanie się dla nich kimś bliskim.

Materiały do pobrania:

OKŁADKA 2D
OKŁADKA 3D

Jeszcze w tym roku dostępne będą kolejne części przygód misia:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się