W REBIS-ie 20 września - Isaac Asimov, Koniec Wieczności, najnowsza propozycja w serii "Wehikuł czasu"

W REBIS-ie 20 września - Isaac Asimov, Koniec Wieczności, najnowsza propozycja w serii "Wehikuł czasu"

W REBIS-ie 20 września - Isaac Asimov, Koniec Wieczności, najnowsza propozycja w serii "Wehikuł czasu"

Udostępnij

Isaac Asimov, Koniec Wieczności to nasza najnowsza propozycja w serii Wehikuł czasu. Premiera 20 września! „Pod względem literackim ta opowieść o podróżach w czasie jest najlepsza w dorobku Asimova” - „Entertainment Weekly”.

Powieść nominowana do Nagrody Hugo

Nota o książce: 

Andrew Harlan żyje w Wieczności, miejscu istniejącym poza Czasem. Elitarna organizacja Wiecznościowców wprowadza dla dobra całej ludzkości drobne, precyzyjnie zaplanowane zmiany w historii. Podczas jednej z misji Harlan poznaje Noÿs Lambent, arystokratkę z 482 Stulecia. Wbrew etyce zawodowej zakochuje się w niej. Kiedy się dowiaduje, że po następnej zmianie Noÿs może przestać istnieć, podejmuje decyzję, która może zmienić jego przeszłość i zagrozić Wieczności.

Kilka słów o autorze:

Isaac Asimov (1920–1992) – jeden z najwybitniejszych i najpopularniejszych autorów science fiction wszech czasów. Był autorem i redaktorem ponad 500 książek, głównie SF i popularnonaukowych, ale także fantasy, kryminałów czy zbiorów dowcipów. Napisał m.in. epokowe cykle „Fundacja”, „Roboty” i „Imperium Galaktyczne” (opublikowane przez Dom Wydawniczy REBIS). Zdobył sześć nagród Hugo i dwie nagrody Nebula. W 1987 roku otrzymał tytuł Wielkiego Mistrza przyznawany przez Stowarzyszenie Amerykańskich Pisarzy Science Fiction.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się