Polowanie.- nowa powieść Bernarda Miniera

Polowanie.- nowa powieść Bernarda Miniera

W REBIS-ie: "Polowanie" - nowa powieść Bernarda Miniera

Udostępnij

Najnowszy thriller Miniera pt. Polowanie", numer jeden na liście bestsellerów kryminalnych we Francji. Nowe śledztwo Martina Servaza. Niezwykle aktualna powieść o życiu przesiąkniętym strachem!

Nota o książce:

Departament Ariège, jesienna pełnia księżyca. Z pogrążonego w ciemnościach lasu nagle na szosę wybiega jeleń. Jeleń o ludzkich oczach. Odbywa się polowanie, ale celem nie jest dzikie zwierzę. Tym razem Bernard Minier mierzy się z szaleństwem naszych czasów: przemocą, zemstą, manipulacją.

Mistrz dręczącej atmosfery i porywającej intrygi, Bernard Minier, był najchętniej czytanym autorem we Francji w roku 2020. Jego książki zostały przetłumaczone na 23 języki i są niezwykle popularne na całym świecie. Polowanie jest jego dziewiątą powieścią.

Bernard Minier – autor

2011 Publikacja książki Bielszy odcień śmierci (REBIS, 2012).
2016 Zaproszony do Oksfordu na „galę czarnego krawata” połączoną z kolacją przybywam na miejsce w dżinsach i szukam wieczorowej marynarki w towarzystwie mojego angielskiego wydawcy.
2017 W Pirenejach powstaje serial Glace (Lód); dostępny na platformie NETFLIX.
2018 „Il Fatto Quotidiano” opisuje mnie jako Il più grande giallista europeo – „największego europejskiego twórcę kryminałów”: bardzo lubię prasę włoską. Także „El Pais” pisze o mnie nuevo rey del thriller, „nowy król thrillera”; bardzo lubię prasę hiszpańską.
2019 Publikacja Na krawędzi otchłani (REBIS 2019).
2020 Rok braku i zamknięcia: żadnych spotkań twarzą w twarz z czytelnikami, żadnych lotów, lotnisk, festiwali, targów książki, rok równie przyjazny ekologii i równie radosny jak zamknięty, ponury dom.
2020 Odkrywam na nowo (kolejność przypadkowa) Musila (ponieważ jego książki są grube), Prousta (ponieważ jego książki są grube), Joyce’a (ponieważ jego książki są grube), Güntera Grassa (ponieważ...), Komedię ludzką (zgadnijcie dlaczego), Pierre’a Michona (ponieważ jego teksty są krótkie...)
2020 Słucham bez końca Morrisseya, który brzydko się starzeje, ale wciąż brzmi wspaniale.
2021 Można odłożyć maseczki?

W CIĄGU 9 LAT SPRZEDANO PONAD 4 MILIONY EGZEMPLARZY POWIEŚCI BERNARDA MINIERA. PIERWSZY NAKŁAD POLOWANIA, JEGO 9 THRILLERA, WYNIÓSŁ 150 TYSIĘCY
EGZEMPLARZY!

Autor międzynarodowych bestsellerów.
Książki Bernarda Miniera tłumaczone są na 23 języki. Serial telewizyjny "Lód", nakręcony przez Gaumont na podstawie jego pierwszej książki, jest obecnie dostępny
na platformie Netflix w ponad 190 krajach.

Na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału we Wrocławiu w 2019 roku Bernard Minier otrzymał HONOROWĄ NAGRODĘ WIELKIEGO KALIBRU!

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się