W weekend odbędzie się kolejny Krakowski Kiermasz Książki

W weekend odbędzie się kolejny Krakowski Kiermasz Książki

W weekend odbędzie się kolejny Krakowski Kiermasz Książki

Udostępnij

W dniach 11-13 sierpnia w godzinach 10:00–20:00 odbędzie się kolejna, druga w to lato, odsłona Krakowskiego Kiermaszu Książki. Wydarzenie odbędzie się na placu św. Marii Magdaleny w Krakowie.

Podczas kiermaszu antykwariusze, księgarze i bukiniści zaprezentują najciekawsze okazy książkowe ze swoich bogatych kolekcji. W poprzedniej, lipcowej odsłonie Kiermaszu wzięło udział kilka tysięcy osób. Trzeci i ostatni w tym roku kiermasz odbędzie się w dniach 8-10 września.

Hasło, pod którym odbywa się ta edycja kiermaszu brzmi „Szukam słowa” i nawiązuje do debiutanckiego wiersza Wisławy Szymborskiej, której setną rocznicę urodzin obchodzimy w tym roku. Czytelnicy odwiedzający kiermasz będą mogli otrzymać przygotowane dla nich zakładki do książek z nadrukowanymi słowami wiersza.

Krakowski Kiermasz Książki organizowany jest przez Stowarzyszenie Antykwariuszy i Bukinistów Krakowskich oraz KBF, operatora programu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

źródło: Kraków Miasto Literatury UNESCO


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się