Wszystkie salony Empik na Mazowszu pozostają otwarte

Wszystkie salony Empik na Mazowszu pozostają otwarte

Wszystkie salony Empik na Mazowszu pozostają otwarte

Udostępnij

Salony Empik pozostają otwarte – nie dotyczą ich nowe obostrzenia w województwie mazowieckim obejmujące obiekty handlowe. Bezpieczeństwo zakupów zapewnia ścisły reżim sanitarny i szereg udogodnień dla klientów. Osoby szukające inspiracji na wiosnę mogą skorzystać z promocji do -50% na wybrane książki, w tym te kucharskie i poradniki.

Bezpieczeństwo i komfort zakupów

Oprócz podstawowych środków ochrony Empik proponuje klientom dodatkowe usługi, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort zakupów. W wybranych salonach w Warszawie, Radomiu, Legionowie, Piasecznie i Sochaczewie dostępna jest usługa Premium Pay&Go, dzięki której można samodzielnie skanować produkty przy półkach i opłacać je przez aplikację mobilną Empik. W pozostałych sklepach rekomendowane są płatności bezgotówkowe oraz korzystanie z kas samoobsługowych pozwalających ograniczyć kontakt z pracownikami. Ponadto Empik umożliwia rezerwację produktów w aplikacji mobilnej Empik i na stronie Empik.com. Zamówienia są gotowe do odbioru w dowolnym salonie Empik już po dwóch godzinach.
 
Korzystaj w pełni z wiosny
 
 
We wszystkich salonach Empiku trwa promocja “Wiosenny powiew inspiracji” oferująca wybrane tytuły ze zniżką aż do -50%. Do 23 marca można sięgnąć m.in. po liczne książki kucharskie, jak na przykład “Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku” Agnieszki Maciąg, czy poradniki do jogi - “Joga jest piękna” Marty Kucińskiej. Osoby lubiące spędzać wolny czas na świeżym powietrzu docenią przewodniki po ziołach i roślinach ogrodowych, jak “Zielarnia. Jak czerpać ze skarbów natury” czy “Wielka księga ogrodnika i działkowca. Praktyczny poradnik” Wolfganga Kawollka.
Z kolei dla osób poszukujących na wiosnę designerskiej wyrazistości w wybranych salonach udostępniono limitowaną kolekcję przedmiotów codziennego użytku z dziełami najsłynniejszego twórcy graffiti na świecie, Banksy’ego. Kultowe prace artysty, takie jak dziewczynka unosząca się na balonach czy charakterystyczne szczury ozdobiły m.in. kubki, notesy i torby.
 
Wygodny odbiór zamówień
 
 
Kolekcja Banksy’ego oraz książki biorące udział w promocji “Wiosenny powiew inspiracji” są  dostępne również na Empik.com. Złożone na platformie zamówienia można odebrać bezpłatnie w wybranym salonie Empik albo skorzystać z darmowej dostawy kurierem w ramach programu Empik Premium (więcej info) lub do paczkomatów i innych punktów odbioru w ramach Empik Premium Free (więcej info). Największymi rabatami, sięgającymi aż 40%, objęte zostały perfumy. Zniżki do -30% obowiązują zaś na wybrane produkty do pielęgnacji ciała i makijażu oraz akcesoria pielęgnacyjne. Użytkownicy programów Empik Premium i Empik Premium Free mogą skorzystać także z dodatkowych rabatów.

Dzięki zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego Empiki są bezpieczne zarówno dla odwiedzających, jak i dla pracowników. Na miejscu obowiązują nakazy zasłaniania nosa i ust, zachowania wyznaczonych odległości w kolejkach, a także limity w liczbie klientów. Osoby przebywające w salonach mają także zapewniony stały dostęp do środków dezynfekujących.
Lista wszystkich salonów wraz z godzinami otwarcia dostępna jest na stronie https://www.empik.com/salony-empik.

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się