Dom Wydawniczy REBIS

Dom Wydawniczy REBIS

Dom Wydawniczy REBIS! - nowości września

Udostępnij

Wrześniowe wydarzenia, nowości, promocje poznańskiego Domu Wydawniczego REBIS!

 

   

  Już dziś na ekranach kin można zobaczyć film „Tulipanowa gorączka” w reżyserii  Justina Chadwicka, adaptację bestsellerowej powieści Deborah Moggach!

  Historia zaczyna się niewinnie – oto zamożny kupiec pragnie zyskać nieśmiertelność dzięki utrwalonemu na płótnie portretowi, na którym znajdzie się wraz ze swą młodą żoną. Zadanie powierza wziętemu malarzowi, nawet przez chwilę nie podejrzewając, jaki ciąg zdarzeń uruchomi.

  Zachęcamy do zapoznania się z książkami Deborah Moggach, a w szczególności z jej najnowszą powieścią Przemilczane tajemnice. To historie pełne wnikliwych i wzruszających analiz miłości, samotności i tęsknoty na każdym etapie życia.

  Polecamy również!

  Hotel Marigold
  Deborah Moggach

  Czy w jesieni życia można zacząć wszystko od nowa? Odważyć się całkowicie zmienić sposób bycia? Czy warto? Na te poważne egzystencjalne pytania w lekki, zabawny, a zarazem głęboko poruszający sposób odpowiada Hotel Marigold. Na podstawie książki w 2011 roku nakręcono znany film z m.in. Judi Dench, Maggie Smith, Billym Naughym i Tomem Wilkinsonem w rolach
  głównych. Powstała już także kontynuacja tego przeboju kinowego pt. Drugi hotel Marigold.

  Hotel Złamanych Serc
  Deborah Moggach

  Kiedy emerytowany aktor postanawia porzucić Londyn i przeprowadzić się
  a walijską wieś, nie ma pojęcia, w co się pakuje. Jako właściciel podupadającego pensjonatu, któremu bliżej do staroci niż staroświeckości, musi zapełnić pokoje i zacząć zarabiać. Poznajcie jego genialny plan „Kursów dla rozwodników” oraz barwną zbieraninę gości.

  Przemilczane tajemnice
  Deborah Moggach

  Każdy, niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie żyje, skrywa pewne tajemnice. Czy zatem komukolwiek można ufać? „Przemilczane tajemnice zabierają czytelnika w ekspresyjną podróż, nie pozwalając się oderwać ani na chwilę. Pełne zaskakujących zwrotów akcji i momentów napięcia, wywołują to wzruszenie, to znów niepohamowane wybuchy śmiechu.” - „Daily Telegraph".


  Komentarze

  Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
  captcha

  Poinformuj Redakcję

  Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

  Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

  Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

  Zaloguj się


  Zarejestruj się

  Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

  Zarejestruj się

  Wyloguj się