Od jednego do nieskończoności
Literacki Piknik nad Wisłą

Literacki Piknik nad Wisłą

Zapraszamy na Bulwary Wiślane, Literacki Piknik nad Wisłą już w ten weekend!

Udostępnij

Już w najbliższy weekend, 16 i 17 września, Bulwary Wiślane staną się warszawskim plenerowym salonem książki. Na warszawiaków i turystów będą czekały spotkania z popularnymi i cenionymi autorami, niezwykle bogata oferta książek przygotowana przez blisko 70 wystawców oraz liczne atrakcje dla najmłodszych – a to wszystko w jednej z najatrakcyjniejszych, rekreacyjnych przestrzeni Warszawy!

Wśród naszych gości m.in.: ks. Adam Boniecki, prof. Jerzy Bralczyk, Jacek Dehnel, Jakub Żulczyk, Jakub Małecki (z prapremierą powieści „Rdza”), Grzegorz Kalinowski, Katarzyna Puzyńska, Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Katarzyna Miller (też premierowo, z książką „Zrób to kochanie”), Magdalena Zawadzka, Rafał Olbiński oraz laureaci Nagrody Literackiej m.st. Warszawy: Anna Janko Magdalena Kicińska i Ignacy Karpowicz.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem Pikniku: http://www.muratorexpo.pl/targi/literacki-piknik-nad-wisla/program/

Link do filmiku zapowiadającego Literacki Piknik nad Wisłą: https://www.youtube.com/watch?v=emKArAeqOso

 

Literacki Piknik nad Wisłą będzie dla warszawiaków i turystów świetną okazją do zapoznania się z ofertą wydawców i zakupu książek w atrakcyjnych cenach w wyjątkowej, nadwiślańskiej scenerii.

Na Pikniku zaprezentują się m.in. wydawcy literatury pięknej, popularnonaukowej, reportażu, literatury dla dzieci i młodzieży, komiksów, książek artystycznych, albumów, poradników i przewodników, a także wydawcy gier. Na Bulwarach można też będzie obejrzeć wystawę poświęconą historii Nagrody Literackiej m.st. Warszawy.

Lista wystawców: http://www.muratorexpo.pl/targi/literacki-piknik-nad-wisla/wystawcy/

 

Bulwary Wiślane w nowej odsłonie to idealne miejsce do spacerów, rekreacji i wypoczynku. Na odcinku między mostem Śląsko-Dąbrowskim a Muzeum Sztuki Nowoczesnej do dyspozycji odwiedzających są falujące ławki, plaża, figury ryb wiślanych, plac zabaw z trampolinami, schody do samej rzeki oraz plac Uniwersytecki ze sceną. Najważniejsze walory tej przestrzeni to różnorodne funkcje rekreacyjne – od pluskowiska po plaże, strefy rekreacyjne, pawilony i amfiteatr. Wszystko w oprawie pięknej zieleni.

16 i 17 września w tym wyjątkowym miejscu odbędzie się plenerowe, otwarte dla wszystkich niepowtarzalne wydarzenie literackie.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Tu bije serce stolicy!

Więcej informacji: www.muratorexpo.pl

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się