Ogólnopolska Izba Księgarń
Tadeusz A.Kisielewski

Tadeusz A.Kisielewski

Zmarł Tadeusz A. Kisielewski

Udostępnij

W niedzielę, 4 listopada, zmarł Tadeusz A. Kisielewski, autor bestsellerowej książki "Zamach. Tropem zabójców generała Sikorskiego" oraz prac z zakresu stosunków międzynarodowych, człowiek wielkiej erudycji, rozległych zainteresowań, nasz autor i przyjaciel.

Dr Kisielewski specjalizował się w geopolityce oraz geostrategii. Od końca lat 70. pracował w Polskiej Akademii Nauk i na Uniwersytecie Jagiellońskim. Słynął ze śmiałych i rzetelnie udowadnianych hipotez. Wśród jego dorobku znalazły się głośne bestsellery: Zabójcy, Gibraltar i Katyń, Po zamachu, w których m.in. dowiódł, że generał Sikorski nie zginął w wypadku, a także takie książki jak Schyłek RosjiChurchill – najlepszy sojusznik Polski?, Zabić księdza oraz wydany w ubiegłym roku Przesmyk suwalski. Rosja kontra NATO.

 

W tym roku wydaliśmy jego dwie ostatnie książki: Piłsudski, Dmowski i niepodległość. Osobno, ale razem oraz Uwaga, szpieg! Dzieje wywiadu od Noego do Bonda.

Ogromnym zaszczytem była dla nas możliwość współpracy z tym wybitnym autorem.

Cześć Jego Pamięci!

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się