Walentynki

Walentynki

Walentynki w Portalu Księgarskim!

Udostępnij

Walentynki to piękny czas również dla miłośników książek dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie walentynkowych artykułów, których wspólnym mianownikiem jest książka.

Najpoczytniejsze e-romanse

Cóż bardziej inspiruje zwłaszcza kobiece marzenia niż porywające romanse? W gorącym okresie poprzedzającym Dzień Świętego Walentego wiele osób sięga po literaturę miłosną, aby tam poszukać pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego święta i z czytnikiem w dłoni uciec od zimowej aury za oknem.

Najbardziej pożądane, najbardziej angażujące, najbliżsi towarzysze  – płomienne historie żarliwych uczuć. 

Więcej!

 

 

Poznaj 5 sposobów na udaną randkę. Według Helen Fisher, autorki książki „Anatomia miłości - nowe spojrzenie”

Różnorodność przełamywania pierwszych lodów ograniczona jest tylko ludzką wyobraźnią, najlepiej sprawdzają się jednak komplementy lub pytania, ponieważ jedne i drugie wywołują reakcję...

Więcej!

 

 

Wygraj walentynkowy zestaw książek w wydawnictwie Rebis.

Wygraj walentynkowy zestaw książek! W komentarzu pod zdjęciem konkursowym na profilu Dom Wydawniczy Rebis, napisz swój pomysł na randkę, najlepiej w jednym zdaniu. Wybrane zostaną trzy najbardziej pomysłowe lub romantyczne propozycje. Konkurs trwa do jutra, do godziny 12:00. 

Przejdź do konkursu!

 

 

Zakochajmy się w czytaniu. WALENTYNKI 2017

Zbliżają się Walentynki, święto zakochanych szczególnie celebrowane przez młodzież. Walentynki można obchodzić nie tylko w kinie czy podczas romantycznej kolacji. Można też się za…czytać na chwilę. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała oryginalną akcję uliczną. Celem akcji jest zachęcenie młodych i pełnoletnich osób do czytania, lecz nie jakichś opowieści, ale historii pełnych miłości, wzruszeń, z domieszką bólu, smutku i oczywiście szczęśliwych zakończeń.

Więcej!

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się